بانی‌چی امروز متولد شد!

نوشته‌های تازه

۰۹
آبان

بانی‌چی امروز متولد شد!

در سکوی banichi.com همه افراد می­‌توانند در ایده­‌های خلاقانه استارت‌آپ­‌ها و کسب‌وکارهای نوپا، سرمایه­‌گذاری و مشارکت کنند و هم‌زمان با رشد و موفقیت شرکت‌های سرمایه‌پذیر مورد علاقه خود، در سودآوری آن ها نیز شریک شوند.

از آنجایی که توسعه کسب‌وکارهای استار‌ت‌آپی به سرمایه زیادی برای شروع نیاز دارند، هدف بانی چی جمع‌آوری مجموعه‌ای از سرمایه‌گذاران خرد و کلان زیر یک سقف است؛  به گونه ای که پروژه‌های نوپا با تکیه بر مشارکت مردمی، مسیر رشد خود را طی نمایند.

 

بانی چی برای کارآفرینان بیش‌تر از یک کانال جذب سرمایه محسوب می‌شود. زیرا استارت‌آپ‌ها با ثبت در این سکو، از امکان بازاریابی فوق‌العاده‌ای بهره‌مند شده و می‌توانند حامیان واقعی خود را پیدا کنند. در سکوی بانی­ چی فقط جذب سرمایه صورت نمی‌­گیرد؛ بلکه شما می‌توانید با این پلتفرم ساده اما قدرتمند، مشتریان وفادار خود را از ابتدای مسیر با خود همراه سازید.
اعضای این سکو را کسانی تشکیل می‌دهند که به رشد خلاقیت در قالب ایده‌های نو و توسعه هرچه بیشتر کارآفرینی ایمان داشته باشند و با هدف مشارکت هرچه بیشتر عموم افراد جامعه در این مسیر قدم بگذارند.

 

هدف تیم ما تشویق شما برای مشارکت در کارآفرینی، به عنوان یک سرمایه‌گذار است.

 

همه ما می­‌دانیم که شروع یک کسب‌وکار جدید و توسعه آن، مانند بالا رفتن از قله کوه دشوار است. در بانی چی همه افراد جامعه – فارغ از جنس، نژاد، تحصیلات و حتی میزان درآمد آن‌‌ها –  می­‌توانند در این صعود شریک استارت‌آپ‌ها شوند و رسیدن به قله را با یکدیگر جشن بگیرند.

در پایان ما به همه همراهانی که در سکوی بانی چی برای مشارکت، حمایت و توسعه خلاقیت در کنار ما قدم بر می­دارند، می­گوییم به بانی چی خوش آمدید!

دیدگاه بگذارید