گزارش سوم تیم اجرایی Fast TSE

نوشته‌های تازه

۰۷
بهمن

گزارش سوم تیم اجرایی Fast TSE

گزارش سوم تیم اجرایی FAST TSE

بازه زمانی: از تاریخ ۹۷/۰۸/۰۱ تا ۹۷/۱۱/۳۰
شادی کامران

سلام

در ابتدا بابت تاخیری که در انتشار گزارش سه ماهه تیم اجرایی اپلیکیشن Fast TSE پیش آمده از شما سرمایه گذاران عزیز عذرخواهی می‌کنیم. باتوجه به این تاخیر، سومین گزارش تیم اجرایی، به بررسی روند اپلیکیشن در یک بازه چهار ماهه (از ابتدای آبان تا انتهای بهمن) پرداخته و شاخص‌های موردنظر را در این بازه زمانی بررسی می‌نماید.

اپلیکیشن Fast TSE در این بازه ۴ ماهه، رشدی معادل ۶۵ درصد را در تعداد کاربران خود داشته است و در بهمن ماه تعداد کاربران این نرم افزار از مرز ۵۰ هزار کاربر عبور کرده و به بیش از ۵۲ هزار نفر رسیده است.

هم‌اکنون تعداد کاربران فعال Fast TSE به صورت ماهانه بیش از ۲۳ هزار نفر بوده و تعداد کاربران فعال هفتگی حدوداً معادل ۱۲ هزار نفر است.

علاوه‌بر آمار اعلام شده، خبرهای خوب دیگری هم داریم !

در حال حاضر جلسات تیم Fast TSE با تمرکز بر توسعه اپلیکیشن و پیاده‌سازی امکاناتی همچون شبکه اجتماعی، امکان ارسال نوتیفیکیشن و دیگر ویژگی‌های بارز، برگزار شده و در نسخه‌‌های آتی شاهد امکانات بیشتری در این نرم‌افزار خواهیم بود.

به دنبال تمرکز بر توسعه اپلیکیشن، تیم Fast TSE  در حال آماده‌سازی مقدمات و برنامه‌ریزی برای اقدامات لازم به منظور برگزاری مرحله دوم تامین مالی اپلیکیشن از طریق پلتفرم بانی چی بوده و در روزهای آتی اطلاعات بیشتری در این خصوص برای سرمایه‌ گذاران ارسال خواهد شد. 

در انتها از سوی تیم Fast TSE، پیشاپیش فرا رسیدن سال ۹۸ را به شما بزرگواران تبریک گفته و امیدواریم سال ۹۷ را همراه با خاطراتی خوب به پایان برسانید.

دیدگاه بگذارید