چهارمین گزارش تیم اجرایی Fast TSE

نوشته‌های تازه

۱۱
تیر

چهارمین گزارش تیم اجرایی Fast TSE

خوانندگان گرامی بانی چی؛

سلام؛

در ابتدای این گزارش خلاصه‌ای از عملکرد تیم  Fast TSE در طی سال ۹۷ و همچنین بازه سه ماهه منتهی به اردیبهشت ماه را با یکدیگر مرور می‌کنیم و پس از آن برنامه‌هایی را که برای آینده Fast TSE  در نظر گرفتیم با شما درمیان می‌گذاریم.

سال ۹۷ سالی پر بار برای تیم ما و نرم‌افزار Fast TSE محسوب می‌شود.

 در طی این یک سال بیش از ۵۵ هزار کاربر بورسی، اپلیکیشن Fast TSE را در تلفن همراه خود نصب کردند و از آن مهم تر دانشی بود که ما در طی این مدت با یکدیگر به اشتراک گذاشتیم و در کنار هم رشد کردیم.

علاوه‌بر آن توانستیم شما سرمایه‌ گذاران گرامی را با خودمان همراه کنیم. زیرا حضور شما انگیزه ما برای رشد و حساسیتمان را برای هر قدم رو به جلو یا به عقب، چندین برابر کرده است.

هدف ما برای سال ۹۷، جذب ۷۰ هزار کاربر بورسی در نظر گرفته شده بود که در آخرین روز سال، تعداد کاربران به ۵۶ هزار نفر رسید و می‌توان گفت که خیلی از آن هدف دور نبودیم!

تیم ما در بازه سه ماهه اسفند ۹۷ ماه تا انتهای اردیبهشت ۹۸ توانست تعداد کاربران اپلیکیشن را از تعداد ۵۲ هزار به ۶۷ هزار کاربر افزایش دهد و ۲۸ درصد رشد را به ثبت رساند.

علاوه‌بر این در حال حاضر تعداد کاربران فعال ماهانه اپلیکیشن برابر با ۲۶ هزار، کاربران فعال هفتگی ۱۵ هزار و کاربران روزانه نرم‌افزار برابر ۷ هزار کاربر هست. ما در تلاش هستیم که این تعداد را افزایش داده و در گزارش‌های آتی بازه‌های زمانی را با یکدیگر مقایسه کنیم. در حال حاضر نسبت به گزارش قبل، کلیه کاربران فعال ماهانه، هفتگی و روزانه ۳ هزار نفر افزایش یافته است.

ازجمله مواردی که می‌بایست مورد توجه سرمایه گذاران قرار بگیرد، وضعیت قرارداد بین Fast TSE و کارگزاری آگاه است.

این قرارداد که با هدف پوشش ریسک سرمایه گذاران اپلیکیشن منعقد شده بود تا انتهای سال ۹۷ اعتبار داشته و به دلیل اتمام سال در حال حاضر فاقد اعتبار است.

 تیم ما براساس استراتژی‌ها و چشم‌انداز مسیر آتی اپلیکیشن، تصمیم به عدم تمدید قرارداد گرفته و درحال حاضر ریسک ناشی از مشارکت در تامین مالی اپلیکیشن در سال ۹۸ برای سرمایه‌ گذاران وجود دارد.

  برای مشاهده قرارداد موردنظر به اینجا مراجعه نمایید.

همان‌طور که در گزارش پیشین هم بیان شد، ما در حال برنامه ریزی برای اجرای راند دوم افزایش سرمایه از طریق پلتفرم بانی‌چی هستیم. اما پیش از اجرای این فرآیند تصمیم گرفتیم تا امکان انجام معاملات ثانویه را برای سرمایه گذاران خود ایجاد کنیم.

درنتیجه اگر سرمایه گذاری تمایل به فروش گواهی مشارکت خود داشته باشد، در بازه زمانی مشخصی می‌تواند گواهی‌های مشارکت خود را با قیمت توافقی به فروش برساند.

جزییات انجام معاملات ثانویه در آینده به‌اطلاع شما بزرگواران خواهد رسید. انشاالله پس از طی این فرآیند، راند دوم افزایش سرمایه را در کنار یکدیگر شروع می‌کنیم.

در پایان امیدواریم سال ۹۸ نیز سالی پرسود برای Fast TSE، شما سرمایه‌ گذاران و تیم ما باشد.

دیدگاه بگذارید