بانی‌چی را بهتر بشناسیم.

نوشته‌های تازه

۲۳
تیر

بانی‌چی را بهتر بشناسیم.

تیم بانی‌چی متشکل از افرادی است که تخصص، تجربه و دانش آن‌ها حوزه‌های مختلف از جمله بازار سرمایه و فعالیت‌های مرتبط با آن و همچنین  آی‌تی و دنیای نرم‌افزار را دربرمی‌گیرد.

از طرفی برای آشنایی بیش‌تر با این اعضای این سکو، می‌توان به برند “آگاه” دربازار سرمایه اشاره کرد که همه اعضای فعلی تیم، در این مجموعه معتبر تحت عنوان شرکت کارگزاری آگاه، مشغول به فعالیت هستند.

شرکت کارگزاری آگاه در سال ۱۳۸۴ تاسیس گردیده و یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات کارگزاری بورس در ایران است که مشتریان آن می‌توانند از کلیه خدمات این حوزه بهره‌مند شوند و درنتیجه این کارگزاری توانسته است از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار از اعتبار مناسبی برخوردار گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد کارگزاری آگاه می‌توانید به وب سایت www.agah.com مراجعه فرمایید.

با توجه به اینکه هدف اصلی کارگزاری آگاه  رشد و فعالیت در بازار سرمایه بوده و برای رسیدن به اهداف اصلی خود می‌بایست منابع، تمرکز و توجه اصلی خود را صرف این منابع نماید، لذا برای عملی ساختن ایده‌های مختلف خود تصمیم به ایجاد مجموعه‌ای تحت عنوان “بانی‌چی” گرفت که درآن علاوه‌بر سرمایه از تخصص و تجربه افراد علاقه‌مند و مستعد کمک گرفته و مسیر رشد خود را با حضور مجموعه‌ای متفاوت و بزرگ‌تر ادامه دهد.

در سکوی بانی‌چی شما می‌توانید علاوه‌بر سرمایه‌گذاری، به‌عنوان اعضای استارت‌آپ‌ها شروع به فعالیت کرده و علاوه‌بر تامین مالی و رشد یک ایده، به رشد توانایی‌های فردی خود بپردازید و تخصص خود را در حوزه‌های مختلف به کارگیرید.

بانی چی را بیشتر بشناسیم

بنابراین ما برای رسیدن به این هدف بخشی را تحت عنوان بازرسی درنظر گرفتیم که باتوجه به آن هر یک از استارت‌آپ‌ها از ابتدا تا انتهای مسیر خود در سکوی بانی‌چی، تحت نظارت مستقیم و بی‌طرف تیم بازرسی ما قرار گرفته که این بازرسان به‌صورت دوره‌ای گزارش‌هایی  را از نحوه‌ی فعالیت و تامین سرمایه پروژه‌ها برای سرمایه‌گذاران ارائه خواهند کرد. در نتیجه آن‌ها می‌توانند موفقیت یا شکست پروژه‌های خود را در هر مرحله پیش‌بینی کرده و از آینده سرمایه خود مطلع شوند. فرآیند بازرسی استارت‌‌آپ‌ها در این مطلب به صورت کامل شرح داده شده است.

در انتها هدف سکوی بانی‌چی شناسایی ایده‌هایی است که برای ورود به دنیای ‌کسب‌وکار و رشد نیاز به حمایت ما و شما دارند و تیم ما همراه با حضور شما استارت‌آپ‌ها، سرمایه‌گذاران و متخصصان می‌تواند به مجموعه‌ای از ایده‌ها، سرمایه‌ها و دانش‌های مختلف تبدیل شود که در کنار یکدیگر برای رشد  سلامت اقتصاد جامعه خود تلاش می‌کنیم و به آن امیدوار هستیم.

دیدگاه بگذارید