نهمین گزارش تیم اجرایی FastBourse

نوشته‌های تازه

۲۳
مهر

نهمین گزارش تیم اجرایی FastBourse

شادی کامران

سرمایه گذاران گرامی؛

در نهمین گزارش تیم اجرایی اپلیکیشن Fast Bourse، خلاصه‌ای از عملکرد تیم را در بازه ۳ ماهه منتهی به شهریور ماه را بررسی می‌کنیم و همچنین اقدامات انجام گرفته در این مدت را با شما در میان می‌گذاریم.

عملکرد تیم Fast Bourse:

در ابتدای این گزارش به بررسی عملکرد تیمFast Bourse  در زمینه جذب کاربر می‌پردازیم. در این بازه سه ماهه  ۱۶ هزار نفر از فعالان بورسی در اپلیکیشن ثبت‌ نام کردند و تعداد کاربران آن به حدود ۱۹۰ هزار نفر رسید که در طی این مدت رشدی معادل ۹ درصد را به ثبت رساندیم.

توسعه اپلیکیشن Fast Bourse:

با توجه به اتمام بودجه جمع آوری شده در تامین مالی، فرآیند توسعه و تبلیغات اپلیکیشن در این بازه سه ماهه متوقف شده و تا زمانی که در مورد تامین مالی مجدد یا تمرکز بر روش های کسب درآمد، تصمیم گیری شود، این فرآیند متوقف خواهد ماند.

با توجه به اینکه در اواسط این بازه سه ماهه پلتفرم سیبچه مجدداً در دسترس قرار گرفته است، کاربرانی که تلفن همراه آن ها آیفون بوده و این اپلیکیشن را در تلفن همراه خود داشته اند، امکان استفاده از اپ برای آن ها فراهم شده است.

درآمد اپلیکیشن Fast Bourse:

با توجه به اینکه کارگزاری آگاه به عنوان سرمایه گذار انجل اپلیکیشن محسوب می‌شود، از جمله راه‌های کسب درآمد اپلیکیشن می‌توان به دریافت کارمزد از طریق فعالیت به‌عنوان بازاریاب کارگزاری اشاره کرد. در واقع زمانیکه اپلیکیشن به‌عنوان بازاریاب کارگزاری فعالیت می‌کند، در ازاء معاملات هر زیرمجموعه بخشی از کارمزد معاملات مشتری، به بازاریاب آن تعلق می‌گیرد.

دیدگاه بگذارید