هشتمین گزارش تیم اجرایی FastBourse

نوشته‌های تازه

۲۸
تیر

هشتمین گزارش تیم اجرایی FastBourse

شادی کامران

سرمایه گذاران گرامی؛

در هشتمین گزارش تیم اجرایی اپلیکیشن Fast Bourse، خلاصه‌ای از عملکرد تیم را در بازه ۳ ماهه منتهی به خرداد ماه را بررسی می‌کنیم و همچنین اقدامات انجام گرفته در این مدت را با شما در میان می‌گذاریم.

عملکرد تیم Fast Bourse:

در ابتدای این گزارش به بررسی عملکرد تیم Fast Bourse در زمینه جذب کاربر می‌پردازیم. در این بازه سه ماهه ۳۵ هزار نفر از فعالان بورسی در اپلیکیشن ثبت‌ نام کردند و تعداد کاربران آن به حدود ۱۷۴ هزار نفر رسید که در طی این مدت رشدی معادل ۲۵ درصد را به ثبت رساندیم.

توسعه اپلیکیشن Fast Bourse:

از جمله امکاناتی که در اپلیکیشن  در این بازه زمانی توسعه داده شده است، می‌توان به بخش نبض بازار اشاره کرد. این فیچر در حال حاضر به صورت کامل توسعه داده شده و در نسخه بعدی اپلیکیشن در دسترس کاربران نرم افزار قرار خواهد گرفت. در بخش نبض بازار، کاربران اپلیکیشن امکان ثبت توییت و پیام برای هر نماد را خواهند داشت و کاربران می‌توانند از این طریق از نظرات دیگر فعالان بورسی در مورد نمادهای مختلف بازار سرمایه مطلع شوند.

شایان ذکر است از نیمه دوم اردیبهشت ماه نسخه آیفون از دسترس خارج شده و به دلیل از دسترس خارج شدن پلتفرم سیبچه، نسخه Ios  این اپ از دسترس خارج شده است.

کسب درآمد از اپلیکیشن Fast Bourse:

با توجه به اینکه کارگزاری آگاه به عنوان سرمایه گذار انجل اپلیکیشن محسوب می‌شود، از جمله راه‌های کسب درآمد اپلیکیشن می‌توان به دریافت کارمزد از طریق فعالیت به‌عنوان بازاریاب کارگزاری اشاره کرد. در واقع زمانیکه اپلیکیشن به‌عنوان بازاریاب کارگزاری فعالیت می‌کند، در ازاء معاملات هر زیرمجموعه بخشی از کارمزد معاملات مشتری، به 

اپلیکیشن تعلق می‌گیرد که هم اکنون این مدل کسب درآمد در حال اجرا است. 

دیدگاه بگذارید