گزارش ششم تیم اجرایی FastTSE

نوشته‌های تازه

۲۵
دی

گزارش ششم تیم اجرایی FastTSE

بازه زمانی ۹۸/۰۶/۰۱ تا  ۹۸/۰۹/۳۱

شادی کامران

خوانندگان گرامی بانی چی؛

در گزارش ششم تیم اجرایی اپلیکیشن Fast TSE، خلاصه‌ای از عملکرد تیم را در بازه ۴ ماهه منتهی به آذر ماه را بررسی می‌کنیم و همچنین اقدامات انجام گرفته در این مدت را با شما در میان می‌گذاریم.

عملکرد تیم Fast TSE:

در ابتدای این گزارش به بررسی عملکرد تیمFast TSE  در زمینه جذب کاربر می‌پردازیم. در این بازه چهار ماهه ۳۳ هزار نفر از فعالان بورسی در اپلیکیشن ثبت‌ نام کردند و تعداد کاربران آن به حدود ۱۱۷ هزار نفر رسید که در طی این مدت رشدی معادل ۳۸ درصد را به ثبت رساندیم. همچنین در این بازه ۴ ماهه حداکثر تعداد کاربران فعال ماهانه اپلیکیشن از ۲۹ هزار نفر به ۳۱ هزار نفر افزایش یافته است.

توسعه اپلیکیشن Fast TSE:

از جمله امکاناتی که در اپلیکیشن  در این بازه زمانی توسعه داده شده است، می‌توان به بخش نبض بازار اشاره کرد. این فیچر در حال حاضر به صورت کامل توسعه داده شده و در نسخه بعدی اپلیکیشن در دسترس کاربران نرم افزار قرار خواهد گرفت. در بخش نبض بازار، کاربران اپلیکیشن امکان ثبت توییت و پیام برای هر نماد را خواهند داشت و کاربران می‌توانند از این طریق از نظرات دیگر فعالان بورسی در مورد نمادهای مختلف بازار سرمایه مطلع شوند.

کسب درآمد از اپلیکیشن Fast TSE:

با توجه به اینکه کارگزاری آگاه به عنوان سرمایه گذار انجل اپلیکیشن محسوب می‌شود، از جمله راه‌های کسب درآمد اپلیکیشن می‌توان به دریافت کارمزد از طریق فعالیت به‌عنوان بازاریاب کارگزاری اشاره کرد. در واقع زمانیکه اپلیکیشن به‌عنوان بازاریاب کارگزاری فعالیت می‌کند، در ازاء معاملات هر زیرمجموعه بخشی از کارمزد معاملات مشتری، به بازاریاب آن تعلق می‌گیرد.

دور دوم تامین مالی Fast TSE:

 همانطور که مستحضر هستید اپلیکیشن Fast TSE برای اولین بار در کارگزاری آگاه به روش کرادفاندینگ تامین مالی شده و طی این فرآیند موفق به جذب ۱۳۴ درصد از کل میزان سرمایه هدف خود شده است. سرمایه جذب شده در این تامین مالی به منظور توسعه فیچرهای سایت TSE در اپلیکیشن و همچنین برندینگ و جذب کاربر استفاده شده است.

در حال حاضر تیم ما تصمیم دارد با هدف توسعه امکانات و خدمات نرم‌افزار اقدام به جذب سرمایه ۲۰۰ میلیون تومانی نماید و بخشی از سرمایه موردنظر خود را صرف توسعه فیچرهایی نماید که منجر به کسب درآمد بیشتر از اپلیکیشن خواهد شد. این تامین مالی در بازه یک ماهه دی ماه انجام خواهد گرفت.

ازاینکه در این مسیر همراه ما بوده‌اید، سپاسگزاریم.

دیدگاه بگذارید