پنجمین گزارش تیم اجرایی Fast TSE

نوشته‌های تازه

۲۴
شهریور

پنجمین گزارش تیم اجرایی Fast TSE

بازه زمانی ۹۸/۰۳/۰۱ تا  ۹۸/۰۵/۳۱

شادی کامران

مخاطبان گرامی بانی چی؛

در گزارش پنجم تیم اجرایی اپلیکیشن Fast TSE، خلاصه‌ای از عملکرد تیم را در بازه ۳ ماهه منتهی به مرداد بررسی می‌کنیم و همچنین اقدامات انجام گرفته در این مدت را با شما در میان می‌گذاریم.

عملکرد تیم Fast TSE:

در ابتدای این گزارش به بررسی عملکرد تیمFast TSE  در زمینه جذب کاربر می‌پردازیم. در این بازه سه ماهه ۱۷ هزار نفر از فعالان بورسی در اپلیکیشن ثبت‌‌نام کردند و تعداد کاربران آن به حدود ۸۵ هزار نفر رسید که این تعداد معادل ۲۵ درصد رشد در نظر گرفته می‌شود. همچنین در این بازه ۳ ماهه حداکثر تعداد کاربران فعال ماهانه اپلیکیشن از ۲۶ هزار نفر به ۲۹ هزار نفر افزایش یافته است.

فعالسازی نسخه iOS:

با توجه به اینکه نسخه iOS اپلیکیشن Fast TSE به دلیل محدودیت‌های شرکت آیفون چندین ماه از دسترس خارج بود، اقدامات لازم برای فعالسازی مجدد اپلیکیشن انجام شده و در شهریور ماه این نسخه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

فروش گواهی مشارکت Fast TSE:

 علاوه‌بر موارد ذکر شده در این بازه زمانی امکان فروش گواهی مشارکت‌های Fast TSE برای سرمایه‌گذاران آن ایجاد شد که سهام‌داران تا انتهای مرداد ماه امکان فروش گواهی‌های مذکور را داشتند. پس از اطلاع‌رسانی و در پایان مرداد ماه تعدادی از سرمایه‌گذاران گواهی مشارکت خود را با ارزشگذاری ۳۹۰ میلیون تومان فروخته و انتقال گواهی‌های مشارکت بین خریداران و فروشندگان انجام شد. 

1
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
0 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
احمد سام

سلام.خدا قوت
ممنون از زحمات .پایدار باشید.